Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contract de muncă legală – de lungă durată - cu un angajator (nu agentie) Salariu de la 12.00 Euro /oră Orele suplimentare plătite extra. Concediu de odihna platit. Toate echipamentele și cuțitele oferite de angajator. Cazare asigurata de agentie, in primele 6 luni. Consultantii de la Let’s Work International asista angajatii sa se integreze in Belgia. Echipa noastra asigura candidatului suport pe plan administrativ cu recomandari si asistenta. Garantia dv.pentru un inceput fara cusur.

Cerinte

Minimum 2 ani de experiență ca măcelar. Experiență în dezosarea mielului, carne de vită, carne de porc. Cunoștințe de limba engleză – nivel conversational. Trebuie să aveți spirit de echipă, harnic, cinstit. Aplicația trebuie să conțină si diplome, calificări, referințe sau alte documente care atestă pregătirea d-voastră profesională! Fiecare candidat trebuie sa treaca proba practica “proba cutitului”.

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja