Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Suedia

Descrierea jobului - Suedia

Romtec Jobs cauta pentru clientul sau din Suedia macelari cu experienta. Se lucreaza fie la linie de transare, fie la masa. Contractele de munca se vor incheia cu angajatorul si sunt inregistrate in Suedia, Se ofera : - Aprox Euro/ora net ( 160 SEK - coroane suedeze pe ora brut ) - Programul normal de lucru intre 35 si 42 ore / saptamana. - Contract de munca permanent, cu perioada de proba. Cautam doar candidati cu experienta in acest domeniu ! Se accepta doar aplicatiile in limba engleza.

Cerinte

Se cer: - Calificare si experienta in domeniu. - Limba engleza la nivel de conversatie - O referinta de un fost angajator. - Disponibilitate de incepere imediata a contractului.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

7 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai