Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma din Germania angajeaza macelari transatori cu / fara experienta. Activitate principala: dezosare pulpe de pasare Salariul este in functie de cantitatea lucrata: Pana la 8500 Kg lunar: - cate 13 centi pe kg de carne dezosata Peste 8500 kg lunar: - primele 6600 kg - 15 centi / kg - ce despaseste 6600 kg - 17 centi / kg - daca se depasesc 10000 kg se ofera un bonus suplimentar de 150 de euro In medie angajatii cu experienta de la abator castiga 1800 de euro pe luna. - Contractul de munca este semnat in Romania cu detasare in Germania Alte beneficii: - Asigurare de sanatate conform formularului A1 - Cazarea in Germania este oferita gratuit de catre angajator in camere de 2-3 persoane - Transportul intre cazare si locul de munca este oferit gratuit. - Echipamentele de lucru sunt gratuite (haine si pantofi de lucru, cutite, manusi de protectie)

Cerinte

Cu experienta care poate fi dovedita: - Salariul este in functie de cantitatea lucrata - cate 13 centi pe kg de carne dezosata. Fara experienta: - Salariul in prima luna este de 700 de euro si cazare asigurata, deoarece este o perioada de invatare si acomodare - Incepand cu a doua luna se acorda in functie de cantitate lucrata - cate 13 centi pe kg de carne dezosata

8 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja