Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești tranșator în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Irlanda cu contract full-time, condiții de lucru bune și salar competitiv! Atenție! Nu percepem comision! Descriere post: - Tranșare / dezosare carcasă vită Se oferă: - muncă full-time cu contract legal în Irlanda-Dublin pe perioada nedeterminata de timp - venit incepand de la 450 euro net / săptămână, dar ATENTIE! Se plateste la kilogram, asta insemnand ca depinde de rapiditate - poate fi mult mai mult! - se asigura hainele de lucru si toate ustensilele necesare - se muncesc min 40 ore/saptamana - cazare este oferita de catre angajator si costa intr 250-300 euro pe luna - transportul de la cazare la locul de munca nu este necesar.Cazarea este in apropierea locului unde se va lucra Aplică acum, iar noi te vom contacta cât de curând posibil!

Cerinte

Cerinte: - experienta in transat vita - Capabil de a lucra total independent - limba engleza la un nivel mediu - permisul de conducere nu este obligatoriu, insa constituie un avantaj

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja