Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza macelar/transator pui cu experienta pentru un abator de pui din Olanda NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE! Atributii: Persoana care ocupa aceasta pozitie va trebui sa-i invete pe angajatii din abator cum se transeaza carnea Oferta: Salariu: 10 Euro net/ora -Durata contractului de munca: perioada nedeterminata -Orele de munca: 7:00-16:00 (orele de munca pot varia in functie de cerinta angajatorului) -Cazarea este oferita la un hotel, contra cost de catre angajator: 83,50 Euro/ saptamana. Costul cazarii include si plata pentru utilitati si se deduce din salariu -Cazarea este mobilata, utilata -Transportul de la cazare la locul de munca este asigurat de angajtor contra cost: 2,50 Euro/zi -Pentru cumparaturi veti avea un supermarket in apropiere

Cerinte

Cerintele obligatorii pentru ocuparea acestei pozitii sunt urmatoarele: -Limba Engleza la nivel conversational spre avansat -Experienta in abator la transarea carnii de pui: 3+ ani -Persoana serioasa, harnica

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja