Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Agentia de recrutare 360Recruitment, Te invita sa aplici la ultimile si cel mai bine platite joburi ,disponibile. In momentul de fata , avem ca client cei mai mari Producatori de carne din Marea Britanie, Din acest motiv , agentia 360Recruitment expune urmatoarele joburi , Macelar Calificat, Fasonator cu Experienta, Personal Necalificat in abator , Superviser Linie Productie ,Operator Masinist

Cerinte

Beneficii • Salarizare incepand de la £7,98/h iar aceasta poate urca pana la £13/h in functie de pozitia ocupata • Echipamentul este asigurat de angajator , (toate noi) • Ore suplimentare platite (in unele cazuri se lucreaza si sambata) • Echipa profesionista de consultanta, • Cazare asigurata contra cost , cca £60/saptamana • Transportul pana la abator se face cu masina , (de cele mai multe ori ,inclus in pretul chiriei) • Asigurare medicala+concediu de odihna ,platit integral, • Contractul este pe perioada nedeterminata , • Fiecare candidat va primii oferta de lucru , in original , in romania, • Sau poate allege sa semneze contractul la sosire in uk • Contractul se semneaza intre client si angajat (deci nu semnati cu agentie de recrutare) Pozitii si Salarizari • Macelar Calificat - £8/h - £13/h • Macelar Fasonator - £7,08/h - £9/h • Necalificat Impachetare- £6,51 - £7,89/h • Sef linie productie - £9,43/h - £10.24/h • Operator Masinist - £8/h Orele suplimentare se platesc 150% dupa cum urmeaza Ex: £9/h x 40h/saptamana = £360 Saptamanal (ore standard) Ex: £13,5/h x (+/-)10h/saptamana = £135 Saptamanal (ore suplimentare) £360 + £135 = Un aproximativ de £495 Saptamanal !!! Cerinte • Minim 2 ani experienta pe fiecare dintre posturile oferite • Engleza la nivel Basic-Mediu este necesara • Posibilitatea de a sustine proba cutitului in UK in cel mai scurt timp de la aplicare • Fiecare candidat este rugat sa isi asigure un minim de £200 pentru cheltuielile ce urmeaza in urma sosirii dvs in UK (Mancare, autobus ,Chirie) Mancarea si Transportul nu sunt incluse in oferta

50 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai