Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent 50 de macelari pentru contracte noi in Marea Britanie si Irlanda Agentia 360 Recruitment este agentia numarul 1 in plasarea de personal in Abatoare, Datorita noilor contracte ,angajam peste 50 de Macelari. Dezosatori,Fasonatori,Sacrificatori, cu experienta pe Porc, Vita sau Oaie Beneficii Contract pe perioada nedeterminata cu angajator de incredere Salarizare excelenta - Porc pana la £ 10/h plus over time, Vita pana la 13.50/h plus over time Minimum 40 de ore pe saptamana Ore suplimentare Platite 28 de zile de concediu pe an , Platite Integral Tot echipamentul,si cutitele sunt oferite Gratis Asistenta in gasirea unei cazari decente,Mobilata NU PERCEPEM COMISION !!!! Persoana de asistenta ,vorbitor de limba romana

Cerinte

Ce trebuie sa indepliniti Minim 2 ani de experienta la Dezosare, Fasonare sau Sacrificare Experienta pe Porc Vita Oaie OBLIGATORIE Limba Engleza nu este obligatorie Persoana de incredere Sincer Sa treceti un test simplu de abilitati ,numit PROBA CUTITULUI Daca doriti sa lucrati cu o companie de incredere in UK aplicati Acum

40 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja