Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Interim recruteaza MACELARI – DEZOSORI PORC pentru unul din clientii sai din FRANTA. Cautam persoane care au experienta in abatoarele din Franta sau din alte tari, obisnuiti cu ritmul de lucru rapid. Persoanele interesate sunt rugate sa ne contacteze sau sa ne transmita datele de contact

Cerinte

EBC HR Interim recruteaza MACELARI – DEZOSORI PORC pentru unul din clientii sai din FRANTA. Cautam persoane care au experienta in abatoarele din Franta sau din alte tari, obisnuiti cu ritmul de lucru rapid. Cerinte : - experienta in abator in dezosare porc – pulpa si spata; - experienta in Franta constituie un avantaj; - permis B - constituie un avantaj; - seriozitate. Conditii : - Salariu 1500 Euro net/luna minim (7 ore/zi) - Prima de 1500 Euro la fiecare 6 luni - Plata orelor suplimentare, conform legii - Prime in functie de randament - Cazarea si utilitățile sunt asigurate - Va punem la dispozitie un vehicul pentru deplasare la serviciu si pentru folosinta in timpul liber.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Franceza

7 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja