Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Franta cautam macelari care sa se ocupe cu transarea carnii de porc. Se cauta echipe de 2 - 4 persoane din care una sa detina permis de conducere si masina pentru a facilita deplasarea de la cazare la locul de munca . Limba Fraceza nu este obligatorie dar constituie avantaj. Salariu avantajos (1500 – 1700 Euro) si cazare asigurata. Proiectul este pe termen lung, se lucreaza la diverse abatoare din Franta.

Cerinte

Cerinte - experienta minim 3 ani in domeniu - este obligatorie detinerea unui permis de conducere cat.B si a unei masini pentru minim 1 din membrii echipei, - cunoasterea limbii franceze constituie avantaj dar nu este obligatorie - experienta in taiere, dezosare si fasonare porci Responsabilitati: - transarea, portionarea, prelucrarea carnii de porc - prelucrarea finala a carcaselor de carne - valorificarea altor componente rezultate din taiere - mentinerea curateniei la locul de munca - depozitarea carnii in spatii special amenajate

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja