Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam Urgent Macelari Dezosatori ,Pentru Abator din Irlanda de Nord Cerinte: *Experienta ca macelar dezosator (PORC) *Experienta la Fasonat (Porc) Momentan sunt disponibile urmatoarele pozitii Dezosare Spata Porc , La banda, Fasonare Spata Porc,La banda Salarizare: Dezosator :7,30£/h +20p Bonus/h Fasonator:6,80/h +20p Bonus/h Concediu 28 de zile platite integral Asigurare medicala Contract Full Time Direct cu abatorul Cazarea se afla la mai putin de 10 minute de mers pe jos Banda Formata numai din romani Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte Sa si asigure Transportul pana la Destinatie Sa aiba cel putin 200£ pentru eventualele cheltuieli (chirie+mancare) pentru urmatoarele 2 saptamani pana la primul salariu DISPONIBIL DE PLECARE IMEDIATA MAXIM 2 zile lucratoare de la data aplicarii DACA NU INDEPLINITI CERINTELE DE MAI SUS VA ROG SA NU APLICATI

Cerinte

Disponibilitate Imediata Sa si asigure Transportul pana la Destinatie Sa aiba cel putin 200£ pentru eventualele cheltuieli (chirie+mancare) pentru urmatoarele 2 saptamani pana la primul salariu DISPONIBIL DE PLECARE IMEDIATA MAXIM 2 zile lucratoare de la data aplicarii DACA NU INDEPLINITI CERINTELE DE MAI SUS VA ROG SA NU APLICATI

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja