Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companii mari din Irlanda - de procesare a carnii selecteaza urgent macelari! Posturile disponibile sunt in toate departamentele: de dezosare/ de portionare esare/ macelarie, etc. Se lucreaza cu carne de miel, purcel si vita. RESPONSABILITATI: ATRIBUŢIILE POSTULUI de MACELAR: - Procesarea carnii de porc/vita (transare, ajustare, portionare etc.); - Pastrarea curateniei in zona de lucru; - Respectarea regulilor de siguranta si igiena. PROGRAM DE LUCRU: 8h/zi cu posibilitatea efectuarii orelor suplimentare. Beneficii Oferite: - SALARIU: intre 1760 Euro/luna - 2400 Euro/luna; - Contract Legal de munca in Irlanda; - Conditii de munca normale; - Compania asista in gasirea cazarii contra cost; - PLECARE IMEDIATA!!! COSTURI: - Tariful de interviu si procesare dosar: 550 lei, se achita in urma interviului cu angajatorul; - Costul pentru Biletul de avion - bani de buzunar pana la primul castig *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

- Experienta este esentiala in toate departamentele; - Se accepta atat femei cat si barbati, dar si cupluri; - Limba engleza la nivel conversational sau de baza.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja