Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca SRL cauta personal calificat pentru a munci ca si macelar pentru diverse proiecte in Olanda. Macelarii si taietorii de carne trebuie sa taie carnea in bucati, si sa o portioneze pentru fripturi, cotlete etc. De asemenea, ei trebuie sa pregateasca carnea pentru vanzare si sa o cantareasca, ambaleze, marfa trebuind sa fie pregatita pentru a putea fi afisata in magazine. Responsabilitati principale: -ascutirea si pregatirea echipamentului/instrumentelor de taiat -primirea si inspectia carnii -taierea, dezosarea, pisarea bucatilor de carne -taierea si pregatirea carnii conform cerintelor/specificatiilor clientului -pastrarea carnii in frigider sau congelator la temperatura ceruta -trebuie tinuta evidenta vanzarii carnii -curatarea echipamentului si a mediului de lucru Clientul nostru ofera: -cazare gratuita -transport pana la locul de munca gratuit -salarizare: 10,68 euro/ora + posibilitatea de a lucra suplimentar -contract de munca olandez, cu toate beneficiile incluse -asigurare de sanatate

Cerinte

-cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational -experienta anterioara de minim 2 ani de zile in domeniu -seriozitate -disponibilitate de relocare -procurarea documentelor necesare plecarii

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai