Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de recurtare 360Recruitment Selecteaza personal pentru fabrica de procesare Peste in Marea Britanie . POZITIA OFERITA ESTE DIRECT CU ANGAJATORUL!!! Se lucreaza peste alb , cum ar fi Cod , Merluciu( Peste oceanic) Experienta in strainatate este un avantaj . minim 1 an de experienta pe un post asemanator . salarizare lunara, salariul fiind intre £16,800 si £22,400 pe an Bonusuri pentru schimbul de noapte , Cazare la preturi avantajoase , Foarte multe beneficii incluse in Oferta Pentru mai multe detalii aplicati cu CV-ul

Cerinte

Minim 1 an de experienta pe peste oceanic . ENGLEZA ESTE OBLIGATORIE LA NIVEL CONVERSATIONAL!!!! Macelarii sunt bineveniti sa aplice , Bucatarii sunt bineveniti sa aplice daca au lucrat in restaurante cu servire peste oceanic

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja