Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societate de recrutare din Franta, una din primii 10 jucatori pe piata de munca temporara, cauta pentru clientii sai din zona Bretagne macelari cu experienta in dezosarea pulpelor de curcan. Plecarea este imediata, se asigura cazare in apartamente din case cu acces la bucatarie si toate utilitatile necesare pentru un sejur cat mai confortabil. Contractele de munca se vor semna in Franta, astfel veti beneficia de pachetele oferite salariatilor locali: asigurare medicala, plata orelor suplimentare, prime. Se accepta femei sau barbati cu varsta intre 18-58 ani, nu este obligatorie limba! Se lucreaza in conditii excelente, in echipament corespunzator asigurat gratuit de catre angajator, fiind respectate in totalitate normele europene. Salariul oferit este de 9.5 EUR NET pe ora; se lucreaza un minim de 35 de ore pe saptamana. Se cauta persoane cu experienta de minim 2 ani, putere de munca, spirit de echipa si disponibile in cel mai scurt timp. Un plus important este detinerea unui permis de conducere si a unei masini personale cu care sa va puteti deplasa in Franta. Cunoasterea limbii Franceze constituie un avantaj.

Cerinte

- experienta minim 2 ani - disponibilitate in maxim 2 saptamani - masina personala un avantaj suplimentar - experienta in strainatate un avantaj - putter de munca, flexibilitate, seriozitate

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja