Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii disponibile pentru Macelari calificati pe urmatoarele specii , Porc ,Vita , Vanat si Oaie. Salarizarea difera in functie de experienta Salarizare minima £8/h pentru 40h/saptamana +ore suplimentare pana la 55h/saptamana Ore suplimentare platite cu 50% mai mult Echipament oferit de Abator . Cazarea asigurata contra cost. Aplicati cu un CV pentru aceste pozitii si cu un simplu test pe care o sa il sustineti in Marea Britanie , veti obtine jobul pe care il doriti. Atentie!!! NU aplicati daca nu aveti experienta , Atentie!!! NU suntem Agentie de Binefacere De acceea va rugam sa veniti cu cel putin £250 Lire la dvs , pentru cheltuielile care urmeaza sa le aveti aici , respectiv (cazare, mancare si eventual transport)

Cerinte

Minim 2 ani Experienta Experienta la Banda un avantaj Limba Engleza un avantaj. Auto Propriu un avantaj Varsta cuprinsa intre 18-50 ani Acceptam si femei , cu experienta in abatorizare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

50 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja