Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Meserie: Macelar Țara: Franta Departament: Industria alimentară Tip contract: Full time Durata contract: 6 luni Beneficii: Cazare; Salariu: 1800 - 1900 EUR NET (Pe lună) Descriere job: Pentru o companie importanta din Franta cautam macelari care sa se ocupe cu transarea carnii de porc. Se cauta echipe de 2 - 4 persoane din care una sa detina permis de conducere si masina pentru a facilita deplasarea de la cazare la locul de munca . Limba Fraceza nu este obligatorie dar constituie avantaj. Salariu avantajos si cazare asigurata. Proiectul este pe termen lung, se lucreaza la diverse abatoare din Franta. Responsabilitati: - transarea, portionarea, prelucrarea carnii de porc - prelucrarea finala a carcaselor de carne - valorificarea altor componente rezultate din taiere - mentinerea curateniei la locul de munca - depozitarea carnii in spatii special amenajate Alte informații: Cazarea este asigurata. Fără comision.

Cerinte

- experienta minim 3 ani in domeniu - este obligatorie detinerea unui permis de conducere cat.B si a unei masini pentru minim 1 din membrii echipei, - cunoasterea limbii franceze constituie avantaj dar nu este obligatorie - experienta in taiere, dezosare si fasonare porci

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja