Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Aplica rapid pentru ultimele posturi de Macelari in Franta pe 2016! Castiguri motivante si plecari rapide, chiar daca nu cunosti o limba straina! Te pricepi la dezosare? Ai lucrat la banda pe vita si/ sau porc? Atunci poti castiga minim 1.500 EUR/ luna net, fara sa stii franceza sau vreo alta limba straina. Profita acum de ultimele plecari catre cele mai performante abatoare din Europa, accesand unul din posturile de Macelari Vita/ Porc in Franta. Tot ce trebuie sa aduci cu tine este talentul si priceperea ta, pentru ca ai cazarea pre-identificata si pre-platita, plus multe alte avantaje: - Plecare ultra-rapida - Training gratuit, in timpul caruia vei fi platit - Contract de munca - Castigul total pe luna poate ajunge chiar si pana la 2.500-2.600 EUR brut in functie de caz. - 10.06 -10.44 EUR/ ora in functie de locatie (9.79 EUR/ ora pentru primele 2 sapt de munca) (echivalent a 1.509 EUR/ luna -1.566 EUR/ luna la care se vor adauga 10% bonus de vacanta + 10% bonus de precaritate la incheierea contractului de munca + ore suplimentare/ noapte platite extra) - La finalizarea contractului vei primi un bonus de 10% din valoarea salariului tau lunar (ex. daca ai lucrat 18 luni vei primi la finalizarea contractului tau 1.800 EUR x 18 luni x 10% = 3.240 EUR) - Ore suplimentare platite - Masina de serviciu - Preluare de la aeroport - Asigurari sociale si medicale platite de catre Angajator - Posibilitatea acceptarii si a persoanelor peste 45 de ani Lucrand cu noi, te bucuri de: - Acces la un portofoliu de peste 10.000 locuri de munca - Consultant de recrutare cu experienta, dedicat special tie - Consiliere in cariera - Sprijin in optimizarea CV-ului - Sprijin in pregatirea dosarelor de selectie si plecare - Sprijin in vederea sustinerii interviului - Cel mai bun raport calitate-pret de pe piata - Replasare gratuita in cazul in care contractul de munca nu a fost respectat - Contracte sigure la angajatori de top din tara si strainatate - Sprijin pentru transport international - Cazare si/ sau solutii de cazare pre-identificate - Sprijin 24/7 post-plasament - Targuri de joburi altfel, cu rata de plasament peste 90% - Sfaturi si tips-uri despre cum sa te prezinti mai bine in fata angajatorului Iti dorim succes! Banca de Joburi

Cerinte

- Experienta min. 2 ani pe un post similar - Experienta la banda, pe carne de vita si/ sau porc - 18-45 de ani - Nu se solicita cunoasterea vreunei limbi straine - Conditie medicala generala buna - Seriozitate, abilitati de (auto)organizare, dorinta de munca

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

10 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai