Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC YSIIEA SRL recruteaza barbati pentru postul de macelar calificat in UK. Pozitii: Macelari calificati cu experienta de peste 3 ani Tipul activitatii: dezosare vita si porc Salarizare: £8.40- 10.50 in functie de experienta. Plata se efectueaza pe ora. Program de munca: 40 ore/saptamana Cazare: asigurata contra cost 60-70 lire / saptamana, platita in avans pe 2 saptamani. Candidatii trebuie sa cunoasca limba Engleza la nivel conversational O sa organizam o intalnire cu angajatorul din Anglia in luna Aprilie pentru a va testa competenta.

Cerinte

Conditii obligatorii: Limba engleza nivel conversational O buna conditie fizica. Seriozitate si responsabilitate la locul de munca!!! Experienta!!! Nr.de locuri: 10 Profil candidati: barbati intre 18-45 de ani. VA RUGAM SA APLICATI CU CV IN ENGLEZA. aNGAJATORII STRAINI NU VORBESC LIMBA ROMANA.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja