Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Quattro este cea mai mare companie britanica care acopera piata muncii pe plan de abatorizare din Sud-Estul Angliei. - In present cautam macelari , dezosatori, si transatori pentru a incepe munca imediat intr-unul dintre abatoarele de PORCI situate in Malton, Anglia - Compania are nevoie de 75 de dezosatori URGENT pana in luna Septembrie 2014. Oferim: - Munca permanenta; - Salariu de 8.40 lire/ora; - Minim 38 de ore pe saptamana, maxim 60 ore (posibilitatea de lucrat peste program platit cu 10.08 lire/ora;) - Pana la 28 de zile pe an reprezinta concediu platit integral; - Hainele special desfasurarii activitatii vi se vor oferii gratuit; - Punem la dispozitie o echipa care sa supravegheze si sa aiba grija de muncitori - Ajutor pentru 'primii pasi' in U.K. si deschiderea unui cont bancar - Avem grija ca participantii care vin pentru prima oara in UK sa fie preluati de la aeroport * SALARIUL SE PRIMESTE SAPTAMANAL PENTRU SAPTAMANA ANTERIOR MUNCITA ( BANII SE PRIMESC IN CONTUL BANCAR DESCHIS IN UK ) NU SE PERCEPE COMISIOAN LA ANGAJARE.

Cerinte

- Experienta in dezosare spata si picor, transare - experienta de miminum 1 an. - Limba engleza la nivelde baza, - Responsabilitate si seriozitte, - Capabilitatea de a trece o simpla proba de lucru cand ve-ti incepe munca in abator ca si dovada a testarii calitatii dv de macelar. Beneficii Oferite Bonus -50 de lire pentru toti macelarii care incep sa lucreze in abator. -100 de lire ajutor financiar penru prima saptamana de lucru Compania Quattro v-a venii in Bucuresti, Romania sa recruteze macelari in luna Septembrie 2014. Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati.

75 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja