Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BUSINESS ACTIV CONSULT RECRUTEAZA MACELARI PENTRU Olanda RECRUTAREA INCEPE AZI Locatie : Olanda NU PERCEPEM COMISION Oferta: • Angajare in Romania pe o perioada de minimum 12 luni • Contact pe perioada de minimum 12 luni. • Programul de munca este de 40 ore pe saptamana. • Concediu de odihna 21 zile pe an • Transportul Romania-Olanda este este responsabilitatea dumneavoastra ... • Masa este responsabilitatea dumneavoastra. • Pachet salarial include: • Salariul lunar: 1766 € (Euro) Brut • Plata pe ora: 10.39 € ( Euro) • Asigurare sociala si medicala: 70 € (Euro) pe luna • Costul cazarii: 300 € (Euro) pe luna. Cazarea se face in apartamente oferite de catre angajator contra cost.

Cerinte

Conditii de recrutare: 1. Experienta in industria prelucrarii carnii de vita si porc 2. Experienta in dezosarea si transarea carnii 3. Nivel minim de engleza

43 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja