Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutăm măcelari, transatori în Marea Britanie- castig intre £ 500-600 pe saptamână! Firma noastră caută pentru măcelari calificați pentru industria cărnii din UK. Avantaje Contract de muncă legală – de lungă durată - cu un angajator (nu agentie) Salariu de la £ 8.50 /oră Orele suplimentare plătite £ 11.69 după 39 de ore , £ 12,75 după 48 de ore și £17 56 ore după pe săptămână 28 de zile concediu pe an Toate echipamentele și cuțite oferite de angajator Asistență în găsirea cazării Echipă echipa noastră prietenoasă și dedicată personalului Nu există taxe pentru angajare!

Cerinte

Candidatul ideal Minim 2 ani de experiență ca măcelar Trebuie să aveți o experiență în dezosării mielului sau cu carne de vită, carne de porc. Cunoștințe de limba engleză - nivel mediu Trebuie să aveți spirit de echipă, harnic, cinstit Aplicația trebuie să conțină si diplome, calificări, referințe sau alte documente care atestă pregătirea d-voastră profesională! Fiecare candidat trebuie sa treaca proba practica “proba cutitului”

50 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja