Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Magazioneri Germania Pentru o companie din Germania cu obiect de activitate distributia de produse electronice. Se cauta magazioneri pentru a lucra intr-un depozit in scopul manipularii produselor, a primirii si a trimiterii lor catre clienti. Responsabilitati -primirea bunurilor -numararea, cantarirea si examinarea produselor -introducerea produselor in sistemul computerizat -trimiterea bunurilor -selectarea produselor folosind lista de impachetare -impachetarea produselor -pregatirea produselor pentru a fi trimise

Cerinte

Cerinte -permis de conducere, -detinerea unei masini personale prezinta un avantaj, -limba germana vorbita la nivel incepator, mediu prezinta un avantaj, -capacitatea si conditie fizica in scopul transportului produselor. Experienta necesara Nu este necesara experienta anterioara Educatie Scoala profesionala minim. Competente specifice -conditie fizica -rezistenta la stres -seriozitate Conditii salariale 1100 - 1300 euro / net / luna Alte informatii - cazarea este asigurata de catre angajator in schimbul sumei de 300 euro/luna; - posibilitatea efectuarii de ore suplimentare; - se lucreaza in schimburi; - angajatorul pune la dispozitie masina si sofer pentru primele 3-6 luni; - angajatorul ofera ore de limba germana in cadrul companiei.

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja