Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o persoana dinamica? Doresti sa lucrezi in strainatate pentru un salariu motivant? Pentru o companie din Germania cu obiect de activitate distributia de produse electronice, se cauta magazioneri pentru a lucra intr-un depozit in scopul manipularii produselor, a primirii si a trimiterii lor catre clienti. Cerinte: - permis de conducere cat B, prezinta un avantaj - detinerea unei masini personale prezinta un avantaj - limba germana vorbita la nivel incepator, mediu prezinta un avantaj - conditie fizica in scopul transportului produselor

Cerinte

- primirea bunurilor - numararea, cantarirea si examinarea produselor - introducerea produselor in sistemul computerizat - trimiterea bunurilor - selectarea produselor folosind lista de impachetare - impachetarea produselor - pregatirea produselor pentru a fi trimise Alte informații: -cazarea este asigurata de catre angajator in schimbul sumei de 300 euro / luna -posibilitatea efectuarii de ore suplimentare -se lucreaza in schimburi -angajatorul pune la dispozitie masina si sofer pentru primele 3-6 luni -angajatorul ofera ore de limba germana in cadrul companiei -transportul Romania - Germania NU este asigurat - posibilitatea de a beneficia de bonusari salariale in concordanta cu reglementarile din Germania (depinde de clasa de taxe din care face parte candidatul) - se acorda beneficii lunare, pentru fiecare copil suma de 184 euro

20 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja