Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului de marfuri, respectand procedurile agreate de firma; - Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa; - Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare; - Asigura miscarea stocurilor; - Efectueaza inventarele periodice si anuale; - Raspunde patrimonial in temeiul art. 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de produse si/sau bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata. Beneficii: - Oportunitate de angajare intr-o companie stabila; - Salariu fix+bonuri de masa+alte bonusuri.

Cerinte

Candidatul ideal - Cel putin studii medii absolvite; - Bune cunostinte de contabilitate primara si de legislatie gestiune stocuri; - Preferabil 2 ani de experienta intr-un post similar; - Abilitati de operare PC (MS Office), cunoasterea soft-ului WinMentor constituie un avantaj; - excelent spirit organizatoric, atentie concentrata si distributiva; - disponibilitate de a lucra in schimburi.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai