Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie din Germania cu obiect de activitate distributia de produse electronice. Se cauta magazioneri pentru a lucra intr-un depozit in scopul manipularii produselor, a primirii si a trimiterii lor catre clienti. Responsabilitati: - primirea bunurilor - numararea, cantarirea si examinarea produselor - introducerea produselor in sistemul computerizat - trimiterea bunurilor - selectarea produselor folosind lista de impachetare - impachetarea produselor - pregatirea produselor pentru a fi trimise Avantaje: - Salariu intre 1100 - 1300 euro / net / luna - posibilitatea efectuarii de ore suplimentare - se lucreaza in schimburi - angajatorul pune la dispozitie masina si sofer pentru primele 3-6 luni - angajatorul ofera ore de limba germana in cadrul companiei

Cerinte

- Permis de conducere, detinerea unei masini personale prezinta un avantaj - Limba germana vorbita la nivel incepator, mediu prezinta un avantaj - Capacitatea si conditie fizica in scopul transportului produselor - Nu este necesara experienta anterioara

20 pozitii disponibile 38 persoane au aplicat deja