Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Descarca si receptioneaza materia prima de la furnizori; - Inregistreaza informatiile legate de materia prima receptionata in sistemul informatic; - Descarca materia prima in locatia de depozitare temporara; - Livreaza materia prima pentru a fi inspectata de Departamenul de Calitate - Transfera materia prima in locatia permanenta de depozitare; - Pregateste comenzile pentru departamentul de productie in conformitate cu datele de livrare si fisa tehnica a produselor; - Realizeaza pregatirea, impachetarea si incarcarea produselor finite; - Contribuie la realizarea inventarelor periodice; Oferta: - Salariu atractiv - Tichete de masa, 1 tichet/zi lucrata - Transport asigurat din partea companiei - Mediu de lucru placut

Cerinte

- Experienta anterioara ca Operator Depozit - Cunostinte Operare PC – nivel mediu - Absolvent Scoala Profesionala sau Liceu - Permis manipulare motostivuitor - Cunostinte ERP – avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja