Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: - Operatiuni intrare/ iesire marfa - Sortarea produselor de fructe si legume pentru verificarea alterarii acestora - Incarcare - descarcare marfa cu ajutorul lizei si al stivuitorului - Participarea (ori de cate ori este nevoie) la realizarea inventarului Beneficii: - Salariu fix: 1100 Ron - Bonuri de masa in valoare de 215 Ron - Program de lucru: 8h 30 min /zi, in ture: 05:30 - 14:00 / 11:30 - 20:00 / 13:30 - 22:00 - Se lucreaza 5 zile pe sapt cu 2 zile libere - Pauza de masa dureaza 30 de minute - Participarea la formari profesionale

Cerinte

Cerinte: - Nivel minim de calificare: Scoala Profesionala sau Liceu (10 clase) - Rezistenta la forta de munca, la stres si temperaturi joase - Persoana comunicativa, punctuala - Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj, insa sunt si solutii pentru persoanele ce indeplinesc criteriile dar nu detin experienta profesionala.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai