Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL recruteaza Magazioner pentru o firma din Apahida Nu se percep comisionae sau alte taxe!!! Oferta: Salarizare: 1400 – 1600 net in functie de experienta. Se ofera un pachet salarial care include al 13-lea salariu, decontarea transportului in comun, bonuri de masa si bonusuri in functie de realizari. Departament: productie Atributii: Manipularea materiilor prime si auxiliare din cadrul departamentului de productie.  Asigura indeplinirea conditiilor de depozitare in spatial alocat (umiditate, caldura, etc); in cazul in care aceste conditii nu pot fi indeplinite, anunta superiorii  Primeste produsele finite de la sectie pe baza notelor de predare si le verifica din punct de vedere calitativ si cantitativ; daca apar divergente intre notele de cantar din evidentele proprii si notele de predare din sectie confrunta evidentele proprii cu notele de cantar.  Opereaza zilnic in evidentele magaziei intrarile de materii prime conform notelor de predare pentru tinerea la zi a stocurilor din depozit  Inspecteaza materia prima, semifabricatele si produsele finite, cantitativ si sortimental, conformitatea cu cerintele exprimate in comanda, integritatea ambalajelor, completitudinea documentelor de livrare

Cerinte

CERINTE MINIME NECESARE OCUPARII POSTULUI: Educatie • Scoala generala/ Studii medii Experienta • Cunostinte de gestiune (norme si conditii de depozitare) Abilitati • Integritate, disciplina • Atentie la detalii

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja