Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru un client de renume de pe piata din Germania de est, suntem in cautare de persoane calificate si cu experienta de cel putin 2 ani ca si Magazioner/Manipulator cu autorizatie de Motostivuitorist. In principiu suntem interesati de persoane care deja vorbesc limba germana, dar suntem dispusi si sa acordam o sansa persoanelor cu o experienta bogata in acest domeniu, dornice sa invete lucruri noi si disponibile sa invete limba germana. Sarcini: -primirea, descarcarea si distribuirea produselor -controlul produselor -depozitarea produselor -marcajul produselor -efectuarea de inventare -inregistrarea miscarilor de pe magazie intr-un program de specialitate -efectuarea de transporturi in interiorul firmei etc.. In cazul in care sunteti interesati de oferta noastra, va rugam sa ne trimiteti urmatoarele acte/informatii: - CV actualizat si complet, cu un numar de telefon si o adresa de email valida la care va putem contacta - copie de pe diploma liceu/scoala profesionala -copie de pe autorizatia de motostivuitorist - copii ale altor diplome si certificate obtinute pe parcursul timpului - copie de pe permisul de conducere Pentru informatii suplimentare va rugam nu ezitati sa ne contactati. FOARTE IMPORTANT!!! NU SE PERCEP NICI UN FEL DE COMISIOANE!!

Cerinte

CERINTE: -experienta de cel putin 2 ani in domeniu -permis de conducere categoria: B, BE -limba germana: cel putin nivel de conversatie -autorizatie de motostivuitorist -certificat de automacaragiu -disponibilitatea de a lucra in strainatate -lucrul in echipa si pe cont propriu REMUNERATIE : -salariul brut: 8-9 Euro /ora -posibilitatea de avansare si specializare -avantajul de a lucra intr-o firma cu vechime si renume pe piata germana

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai