Acest anunt a expirat la data: 25.01.2016

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Főbb feladatok: - Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése - Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása - Gyors probléma felismerés és a megfelelő megoldás megtalálása - Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé - Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben

Cerinte

Jó magyar nyelvű kommunikációs készségek - Céltudatosság, proaktívitás - Pontos és határozott fellépés - Hajlandó megfelelni a rugalmas munkaprogramnak - Csapatszellem - Stressztűrő képesség - Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret birtokában van - Ügyfélorientált, türelmes és nyitott személyiség Előnyök: - Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat - Fejlődési lehetőségek - Kiemelkedő alapbér,és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag - Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja