Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

Pozitie : Maintenance Superintendent/Supervizor Mentenanta Tara : Arabia Saudita Locatie : Riyadh Pozitii disponibile: 3 Locul de munca: Companie miniera Salariu : Se negociaza la interviu Ce ofera Angajatorul : Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, Se lucreaza in medie 48 de ore pe saptamana, Asigurari sociale, Asigurari medicale, Cazare : asigurata de angajator, Costul transportului este suportat de angajator, Ore suplimentare , Concediu platit,

Cerinte

Responsabilitati supraveghează activitățile de întreținere a personalului alocat. Exercită funcții de supraveghere și exercita autoritatea financiară la nivelul capului departament cum a fost stabilit de către conducere. coordonează programarea tuturor activităților de întreținere a minei. Include restantelor de re-eșalonare, stabilind termene de execuție pentru a respecta termenele, precum și ajustarea orare pentru a satisface nevoile operaționale. Dezvoltă și aderă la programele de întreținere preventivă. Asigură au cerințe de întreținere completează cerințele operaționale. costurile de întreținere monitorului împotriva buget și oferă comentarii împotriva variațiilor în funcție de necesități. Produce rapoarte zilnice și lunare de întreținere pentru informații de gestiune și de acțiune. supraveghează implementarea departamentului de programe de mediu (HSE) Sănătate, Siguranță și. Și aduce o contribuție Studiază la strategia și la dezvoltarea politicilor și de revizuire reuniunilor; Asigură făcut promovarea politicilor și procedurilor companiei în departamentul de întreținere este eficient și monitorizează activitățile pentru a asigura conformitatea. Participa la incidente de răspuns și activitățile de comandă, recenzii și comentarii cu privire la rapoartele privind incidentele și efectuează investigații independente ale tuturor accidentelor și lângă rateaza personal propriu sau care implică facilități. Asigură făcut toate contractanți / consultanți sunt pe deplin informați cu privire la reglementările și semnele Companiei HSE în mod corespunzător în timpul semnării contractului. Oferă consiliere și comentarii independente cu privire la aspectele HSE pentru a îmbunătăți programele companiei. supraveghează și participă la formarea profesională a resortisanților din Arabia atribuite departamentului său. îndeplinește alte atribuții similare sau conexe: cum ar fi cercetarea metode sau echipamente noi și îmbunătățite pentru întreținerea minei, pregătirea bugetului anual de exploatare și de întreținere a capitalului, pregătirea modele mecanice și civile de inginerie, și de asigurare de daune Administrarea pierderi creanțelor, etc. Conditii de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Inginer Mecanic Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit Experienta pe pozitia de Maintenance Superintendent/Supervizor Mentenanta de minimum 10 ani Experienta in planificare si coordonare a procesului de productie Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai