Detalii loc de munca

Descrierea jobului

You are ONE step from being the manager of Galati new GYM sensation! Join Now! DB Work recruteaza pentru o companie internationala manager sala de fitness pentru locatia din Galati. Managerul va conduce echipa spre succes si performanta, concentrandu-se pe anticiparea si depasirea asteptarilor membrilor. Responsabilitati: •Construieste o echipa puternica orientata spre castig •Ofera cel mai inalt nivel de servicii pentru clienti, membri si oaspeti •Gestioneaza cu succes cheltuielile astfel incat sa nu depaseasca limitelele bugetului •Supervizeaza si aproba toate rapoartele de gestiune Cerinte: •Experienta minima de doi ani in management intr-o afacere de servicii pentru clienti •Abilitati excelente de comunicare •Poseda cunostinte in ceea ce priveste industria serviciilor si/sau de fitness •Cunostinte tehnice privind aparatura din dotarea unei sali de fitness – constituie un avantaj •Abilitati dovedite de leadership si de lucru in echipa •Pasionat de sporturi si fitness •Energic, responsabil, rezistent la stres si la efort •Profesionalism Beneficii: •Salariu atractiv si pachet de bonusuri •Oportunitati de avansare in cariera •Un mediu de munca dinamic, modern si fun

Cerinte

Cerinte: •Experienta minima de doi ani in management intr-o afacere de servicii pentru clienti •Abilitati excelente de comunicare •Poseda cunostinte in ceea ce priveste industria serviciilor si/sau de fitness •Cunostinte tehnice privind aparatura din dotarea unei sali de fitness – constituie un avantaj •Abilitati dovedite de leadership si de lucru in echipa •Pasionat de sporturi si fitness •Energic, responsabil, rezistent la stres si la efort •Profesionalism

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja