Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza manager pentru un Aparthotel de 4 stele din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: 3000 lei net/luna+comision (se poate ajunge la un salariu de 5000-6000 lei) Mediu curat, placut Program flexibil Atributii: -managerul aparthotelului are rolul de a asigura functionarea optima a hotelului; -planificarea, organizarea, coordonarea, conducerea si controlul activitatilor hoteliere; -elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor specifice; -dezvoltarea si promovarea imaginii hotelului prin planificarea si coordonarea activitatilor de marketing si publicitate; -supervizarea utilizarii corespunzatoare a metodelor de fidelizare a clientelei; -mobilizarea personalului din subordine in vederea mentinerii standardelor inalte ale serviciilor hoteliere oferite; -urmarirea solutionarii eficiente a solicitarilor clientilor; -stabilirea unor relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale; -prospectarea pietei de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor oferite, avand ca scop final realizarea obiectivelor asumate; -raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine si pentru fluxul operational la nivelul hotelului.

Cerinte

-Abilitati bune de comunicare -Limba Engleza la nivel avansat -Absolvent de studii superioare - Turism, Management sau Marketing -Bune cunostinte de operare PC (Internet, Microsoft Office) -Cunostinte bune despre domeniul hotelier, management -Permis de conducere categoria B

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai