Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania de consultanţă în domeniul resurselor umane Evolution HCC caută persoana ideală pentru postul de Manager de Atelier Mecanic, în Timișoara. Postul este într-o companie cu o experiență in domeniu de peste 30 de ani al cărei principiu reprezintă calitatea și satisfacția clienților. Întraga activitate de mentenanţă şi de furnizare de servicii se desfășoară sub atenția și grija angajaților specializați și calificați. Principalele responsabilităţi pe care le vizează postul de „Manager Atelier Mecanic” ţin de asigurarea managementului, gestionarea angajaților şi a materialelor atelierului, monitorizarea productivităţii şi relaţiilor de colaborare, întocmirea antecalculaţiilor, identificarea PS şi cunoaşterea programelor constructorilor şi platformelor colaboratorilor.

Cerinte

Căutăm o persoană dinamică, cu simț de răspundere, organizare și talent în management, cu o experienţă de minim 3 ani pe un post similar și capacitate avansată de a utiliza tehnologiile de reparaţie și mentenanță a autovehiculelor. Aşteptăm CV-ul tău.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja