Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautăm coleg cu experiență solidă în consultanță și cu o foarte bună înțelegere a mediului de afaceri, pentru a se alătura echipei noastre de Servicii Tranzacții Financiare. Care va fi rolul lui în echipa noastră: Să redacteze ofertele și rapoartele Să planifice și să deruleze proiectele de tranzacții financiare și de consultanță Să coordoneze echipele Să menţină relaţiile cu clienții pentru dezvoltarea afacerii Ce oferim: Un pachet financiar competitiv Un mediu de lucru în care este încurajată dezvoltarea personală Formare profesională prin sesiuni de training interne și externe O echipă tânără, dinamică şi plăcută Sprijin complet în obținerea calificărilor profesionale relevante Procesul de recrutare: Interviuri cu Managerul de Resurse Umane și Partenerul

Cerinte

Căutăm coleg pentru echipa de Servicii Tranzacții Financiare: Cu 5-7 ani de experiență de lucru în consultanță de Tranzacții Financiare, în firme de audit și consultanță Absolvent de studii economice sau alte domenii relevante Abilităţi analitice și numerice Abilităţi de planificare Competențe de operare (MS Office) Buna întelegere a mediului de business Abilitatea de a lucra în echipă Preocupare pentru dezvoltare continuă Abilităţile de comunicare în limba română și în limba engleză (cele de limba franceză şi/sau limba germană constituie un avantaj) Inițiativă

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja