Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

SC. INFOMUNCA. SRL recruteaza Manager depozit produse finite, farmacist pentru o companie din Cluj Napoca.

                                                    Nu percepem comision!

                Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul 0770447061!

Oferta angajatorului :

-Salarizare: se ofera un salariu de 7500 lei brut/ luna

-Contract de munca pe perioada nedeterminata

-Program de lucru: L-V de la 8:00-16:00

Obiectul postului:

Coordonează, organizeaza şi răspunde de activitatea depozitului privindgestionarea, receptia, depozitarea şi expedierea produselor finite farmaceutice în conformitate cu legislaţia în vigoare si regulile de buna practica de distributie si GMP.

RESPONSABILITĂŢI:

-Cunoaste si raspunde de aplicarea Ghidul privind Buna Practica de Fabricatie pentru Medicamentele de Uz Uman precum si Ghidul privind Buna Practica de Distributie Angro a Medicamentelor.

-Organizează, asigură si raspunde de primirea şi recepţia medicamentelor de la Carantina Depozit Produse Finite sau de la alti furnizori, în conformitate cu legislaţia în vigoare şi normele specifice

-Respectă legislaţia privind depozitarea medicamentelor, a produselor cu regim special

-Organizează, asigură si raspunde de pregătirea şi livrarea comenzilor clienţilor interni, primite de la Departamentul Comercial şi a comenzilor pentru export.

-Intocmeşte proceduri proprii de lucru, cu respectarea Ghidului privind Buna Practică de Fabricaţie (BPF), a Ghidului privind Buna Practică de Distribuţie (BPD), pentru medicamente şi a legislaţiei în vigoare;

-Raspunde de instruirea personalului si se asigura ca procedurile de lucru sint respectate

-Asigură integritatea gestiunii şi răspunde de aceasta.

-Elaboreaza Bugetul de cheltuieli al depozitului si controleaza cheltuielile

CERINŢE:

-Studii superioare – Farmacie

-Experienţă relevantă pe un post similar

-Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor din Romania, vizat la zi

-Bune abilităţi de organizare si de a conduce o echipa

-Cunoştinţe avansate operare PC ( Experienta de operare in SAP ; BAAN este un avantaj)

-Cunoştinţe de limba engleză – avansat

-Cunoaşterea legislaţiei în domeniu

-Cunoştinţe de gestionare a depozitelor

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai