Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: Asigura aplicarea si respectarea unitara a tehnologiei de curatenie si pregatire a camerelor hoteliere; Coordoneaza activitatea cameristelor si controleaza calitatea serviciilor oferite, respectarea procedurilor si standardelor cat si dotarea cu materiale a camerelor si anexelor; Colaboreaza cu departamentele conexe in vederea aprovizionarii corespunzatoare a minibarurilor, organizarea curateniei in camere in functie de operatiunile si volumul de cazare, intretinere si activitati de mentenanta; Se implica activ in procesul de monitorizare si evaluare a performantelor angajatilor din departamentul Cazare; Urmareste implementarea si respectarea standardelor de calitate si igiena conform regulilor interne; Oferta (bonusuri, beneficii): Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei. Facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor Continental si Ibis. Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei

Cerinte

Candidatul ideal va avea: Abilitati de planificare, coordonare, monitorizare, instruire si motivare a echipei; Foarte bune abilitati de comunicare; Bune abilitati de interrelationare, lucru in echipa, Initiativa, orientare catre rezultate si perseverenta. Cerinte: Absolvent liceu; Calificare in meseria de camerista si minim 1 an de experienta relevanta in domeniu; Limba engleza – nivel conversational; Cunoasterea procedurilor HACCP (constituie avantaj); Cunoasterea programelor informatice de gestiune specifice activitatii hoteliere (constituie avantaj).

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai