Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Conducerea activitatii de restaurant. - Coordonarea echipei din subordine si verificarea activitatii depuse de zi cu zi. - Recrutare de personal in cadrul restaurantului. - Verificare case de marcat in timpul servirii mesei. - Responsabil de gestiunea din subordine atat a materiilor prime si marfurilor dar si a obiectelor de inventar si mijloace fixe. - Responsabil de intocmirea actelor primare de contabilitate: nir facturi, facturi client, registru de casa, inventare, fise de magazii, bonuri de consum, costuri, rpoarte de final de luna. - Responsabil cu lansarea comenzilor catre furnizor conform mercurialului. - Responsabil cu protocolul in cadrul restaurantului pe care il coordoneaza. - Responsabil cu inscrierea personalului la instruirile de PSI si SSM cat si a inscrierilor la vizita medicala. - Responsabil cu intocmirea pontajului si trimiterea acestuia la final de luna.

Cerinte

Cerinte: Limba Franceza si sau Engleza - scris si vorbit avansat. Experienta pe un post similar Carnet de conducere categoria B CUNOSTINTE NECESARE:- Cunostinte privind procesul de vanzare- Cunostinte privind tehnici de negociere- Cunostinte de management- Microsoft Office- Cunoasterea in profunzime a pietei locale- Cunoasterea generala a mediului de afaceri romanesc- Cunostinte minime de contabilitate primara Cunoasterea legislatiei in domeniu Beneficii: Salariu motivant Telefon, Laptop

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai