Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Manager Salarizare și Personal principalele tale responsabilități vor fi : - Realizarea, supervizarea și controlul efectuării calculelor salariale; - Organizarea Departamentului de Salarizare și Personal; - Creșterea eficienței și calității activității echipei; - Creearea de strategii de lucru pentru eficientizarea/optimizarea proceselor și a fluxului de lucru; - Elaborarea/ ameliorarea continuă a procedurilor de lucru inter și intra-departamentale; - Implementarea de programe automatizate; - Identificarea unor soluții juridice pentru prevenirea posibilelor litigii de muncă.

Cerinte

Căutăm o persoană organizată, comunicativă și deschisă pentru a se alătura echipei noastre de Salarizare și Personal. Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Experiență relevantă în domeniul Salarizării și al gestionării dosarelor de personal – minim 5 ani în gestionarea unui proiect complex; - Experiență în managerierea și supervizarea unei echipe; - Foarte bune abilități de organizare și prioritizare; - Prezență de spirit și capacitatea de a se adapta la situații noi, neprevăzute; - Fire echilibrată și cu simțul diplomației; - Certificat de Inspector Resurse Umane – reprezintă un avantaj; - Cunoștințe bune de utilizare a mijloacelor informatice: pachetul Microsoft Office (Excel, Word), programe specifice etc.; - Cunoașterea limbii franceze poate reprezenta un avantaj. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja