Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- managerierea proiectelor de recrutare alocate; - redactarea si postarea anunturilor de recrutare in mediul online si/sau in ziare/reviste de specialitate; - derularea procesului de recrutare, selectie si angajare a personalului; - intocmirea si transmiterea de rapoarte specifice catre Directorul de resurse umane si catre Top managementul companiei; - elaborarea si realizarea ofertelor de angajare; - implicarea in diverse actiuni ce tin de intocmirea fiselor de post, instruirea, integrarea, evaluarea, motivarea, dezvoltarea resurselor umane si alte activitati ce tin de departamentul HR.

Cerinte

Dorim sa ne crestem echipa cu o persoana dedicata, motivata, cu dorinta continua de dezvoltare, pasionata de domeniul HR si de interactiunea cu oamenii - minim 3 ani experienta in domeniul resurselor umane, in special pe parte de recrutare si selectie; - cunoasterea pietei muncii si a canalelor de recrutare; - bune abilitati de comunicare, relationare si prezentare; - capacitate de a lucra in echipa si de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile; - disponibilitate de deplasare la punctele de lucru Bucuresti, Cluj, Timisoara, Constanta, Iasi si in alte orase ale tarii pentru organizarea si sustinerea interviurilor; - permis de conducere auto; - domiciliul stabil in Piatra Neamt. Beneficii Oferite - mediu de lucru placut; - colaborare cu o echipa profesionista; - posibilitate de dezvoltare profesionala.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja