Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce iti oferim ? * Program flexibil de lucru 8 ore/zi * Venit fix sau variabil- in functie de efortul depus, de la 500 de RON pana la 4000 de RON in fiecare luna, sau chiar mai mult – totul depinde de tine * Oportunități de dezvoltare în carieră; * Training și dezvoltare în carieră pe termen lung, în acord cu strategia motivațională a Companiei; Ce trebuie sa faci? * Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei; * Gestionarea eficienta a bugetului alocat ; * Recrutarea, coordonarea si controlul unei echipe proprii: * Mentinerea relatiei cu autoritatile locale, cu furnizorii externi si cu clientii din portofoliul biroului regional; * Activitati administrative; * Intocmirea de rapoarte si analize pentru eficientizarea activitatii; * Activitati de marketing din zona alocata; *Vizitarea clientilor din portofoliu; * Oferă consultanță clienților in alegerea celui mai potrivit tip de credit; * Responsabilitatea pentru colectarea ratelor la creditele acordate; * Informează permanent clienții despre promoțiile curente, produse și servicii noi.

Cerinte

Candidatul Ideal: * Educatie minima: Studii Universitare * Sociabil, comunicativ, energic si orientat catre lucrul cu clientii * Abilitati de operare PC * Orientat catre atingerea obiectivelor si livrarea rezultatelor * Reprezinta un avantaj Minimum 1 an experienta in coordonarea de echipe Permis de conducere categoria B, fara evenimente Experienta anterioara in industria creditelor de consum * Avantaj major: experienta anterioara in industria creditelor de consum si cunostinte de limba engleza

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja