Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Domeniul de activitate: vanzari lubrifianti auto, industriali si chimicale auto Ocupantul postului de manager vanzari va coordona zona de est a Romaniei (Suceava, Botosani,Neamt, Iasi, Harghita, Bacau, Vaslui, Covasna, Vrancea, Galati), va realiza raportari periodice analizand realizarile si perspectivele de dezvoltare a zonei aflate in subordine. Beneficii: - mediu de lucru provocator, dinamic; - pachet salarial fix + comision raportat la realizari - telefon

Cerinte

Candidatul ideal va intruni urmatoarele conditii: - studii superioare; - experienta minim 3 ani in vanzari - Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare, bun negociator. Orientare spre lucrul in echipa Permis de conducere categoria B disponibilitate pentru deplasari si efort prelungit. - Prezenta zilnica in zona de activitate; Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti ;Indeplinirea planului de marketing si vnzari; Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei ; Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja