Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult Recruteaza Manager Vanzari Piese Auto pentru Germania Locatia: Munchen Nu se percepe comision pentru gasirea unui loc de munca Oferta: Compania este un furnizor lider de automobile in Europa Responsabilitati: -Achizitionarea de noi proiecte in cadrul conturilor cheie -Extinderea cotei de piata si identificarea clientilor noi -Coordonarea activitaților de vanzare la locațiile definite in Europa -Responsabilitatea personala pentru punerea in aplicare a strategiilor de vanzari -Munca directa cu colegii -Planificarea activitatilor de birou Oferta: -In functie de performante,pe langa salarizare oferim masina de serviciu -Program de inductie cu un sponsor personal -Programe de sprijin specific si seminarii de vanzari -Continuarea studiilor part-time (de exemplu Master) - Posibilitatea de inserții din sucursalele noastre de peste mari

Cerinte

Calificările dumneavoastră: -Absolvent Universitatea Tehnica sau calificare echivalenta tehnica (de ex: Liceu, post-liceala) - Competente tehnice - Experienta in vanzari piese auto -Limba Germana nivel avansat -Excelente abilitati de comunicare si negociere -Motivat si activ -Disponibilitatea de a calatori

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja