Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza manager cu experienta in controlul calitatii pentru o companie din Satu Mare Nu percepem comision! Salarizare: Un pachet salarial competitiv de 600 Euro net/luna -Posibilitate de a lucra într-un mediu de lucru plăcut, care face parte dintr-o companie mare, de succes, cu o reputație excelentă -Se lucreaza in productia de mobilier din lemn masiv Atributii: -Conducerea si dezvoltarea echipei de QA QC -Joacă un rol-cheie în configurarea investițiilor viitoare a companiei -Implementarea sistemului de management al calitatii ISO 9001, precum și cerințele de reglementare/legale. -Asigura evaluarea si raportarea cu privire la sistemele de calitate -Supravegheaza inspecția (examinarea) materialelor primite, asigurându-se că acestea îndeplinesc cerințele și produsele de ieșire -Gestioneaza monitorizarea, măsurarea și revizuirea proceselor interne, în special cele care afectează calitatea produselor organizației. - Colaborarea cu clienții, angajații, contractorii și firmele de outsourcing pentru a dezvolta cerințele produsului -Raportare catre managmentul superior asupra performanței SMC (de exemplu, rezultatele auditurilor de calitate, acțiuni corective), inclusiv nevoia de îmbunătățire -Responsabil pentru acuratețea și inspecția la timp a produselor. - Mentinerea standardelor, regulamentelor / legii, problemelor, și noutatilor în ceea ce privește calitatea produsului.

Cerinte

-Cel puțin 5 ani de experienta in productia de mobilier din lemn masiv (producție și de finisare) -Limba Engleza la nivel conversational -Cunistinte bune de Office (word and Excel) -Disponibilitate la deplasari in Romania -Permis de conducere categoria B

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai