Detalii loc de munca

Descrierea jobului

În calitate de Manager echipa vanzari principalele tale responsabilități vor fi: - Asigurarea unui management de proximitate pentru o echipa de vanzatori; - Acompanierea, motivarea si verificarea echipei pentru atingerea obiectivelor stabilite; - Asigurarea transferului de task-uri către membrii echipei şi intervenția în rezolvarea problemelor; - Dezvoltarea competentelor comerciale ale echipei; - Asigurarea respectarii procedurilor si aplicarii corecte a strategiei comerciale; - Analizarea rezultatelor si propunerea de actiuni corective pentru atingerea obiectivelor stabilite; - Intocmirea si trimiterea de rapoarte catre managerul direct. Beneficii: - Formare la nivel internaţional ; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Cautam un manager puternic orientat catre rezultate, proactiv, disponibil si implicat in munca sa, pentru a se alatura departamentului de vanzari VEO, la sediul din Iasi. Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de: - Bune abilități de comunicare şi negociere și o excelentă capacitate de a stabili relații de afaceri de calitate cu clienții; - Reale calitati de adaptare, pragmatism si leadership; - Experiență în coordonarea de echipe şi în lucrul pe bază de obiective atât cantitative cât şi calitative; - Disponibil(ă), corect(ă), implicat(ă) în munca sa, bune abilități de organizare și o atitudine proactivă; - Cunoașterea limbii franceze la nivel mediu; - Cunoașterea de instrumente PC: Excel, Word , Internet; -Disponibilitate pentru deplasari ocazionale in Franta.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja