Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

BazarulDeCase.ro cauta Manager National de Vanzari.

Candidatul ideal:

-Studii medii sau studii superioare

-Avantaj experienta in domeniul imobiliar, telemarketing, call center

-Abilitati de comunicare si putere de convingere vanzari telemarketing

-Persoana cu abilitati manageriale cu viziune in afaceri

Descrierea jobului:

-Vanzare directa prin telefon telemarketing sau B2B a serviciilor de publicitate imobiliara puse la dispozitie de www.bazaruldecase.ro

-Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu toti clientii activi si atragerea de noi clienti.
-Atragerea si fidelizarea clientilor, cresterea vanzarilor pe fiecare client in parte.
-Preluarea comenzilor si introducerea acestora in sistem.
Incheierea procesului de vanzare prin incasarea tuturor soldurilor.
Intocmirea rapoartelor solicitate de companie.

Ce oferim:

Pachet de castiguri motivant cu prime si premii stimulative, corespunzatoare performantei individuale.
Mediu de lucru prietenos, dinamic, in plina expansiune.
Posibilitati de promovare si franciza zonala.

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai