Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute (bonusuri de performanta si fidelitate) · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare. Ce vei face tu pentru noi? - Vei coordona echipa pentru a desfasura proiecte complexe de I.T. - Vei fi responsabil pentru proiecte IT in cadrul companiei Profi - Vei fi responsabil pentru rezultatele oferite cat si pentru solutiile propuse

Cerinte

Daca ai: - Abilitati si experienta anterioara in management - Cunostinte tehnice avansate in domeniu IT - Capacitate de organizare, planificare in timp - Capacitate de delegare a sarcinilor - Capacitate de a gasi solutii rapid - Rezistenta la stres - Capacitate de management al timpului... ...aplica cu incredere... E momentul pentru un job bun!

1 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai