Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un Manager de restaurant pentru un lant de restaurante cu renume din Bruxelles, Belgia. Acesta va avea urmatoarele responsabilitati: -responsabil de incadrarea personalului; -planificarea si coordinarea activitatii zilnice; -gestiunea personalului, a resurselor materiale si financiare; -stabilirea si mentinerea relatiei cu furnizorii; -controlarea calitatii produselor si a activitatii de productie. Beneficii: -salarizare atractiva: 1800 euro brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -sansa de a lucra intr-un lant de restaurante de renume din Belgia. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta minim 5 ani pe o pozitie similara; -cunoasterea limbii franceze sau engleze scris si vorbit la nivel avansat; -creativitate si experienta profesionala in conducerea unei echipe; -organizarea de evenimente; -seriozitate si profesionalism.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja