Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Infomunca SRL recruteaza personal pentru postul de manager resurse umane pentru o importanta companie din Cluj-Napoca. Atributiile postului sunt: -Planificarea, organizarea intregii activitati de resurse umane; - Organizarea si coordonarea intregului procesul de recrutare si selectie de personal pentru posturile vacante, aprobate de conducerea intreprinderii; - Trierea CV-urilor, intervievarea si testarea candidatilor si asigurarea de corecta desfasurare a probelor scrise; comunicarea rezultatelor candidatilor; -Postarea anunturilor de recrutare in intern si pe site-urile de specialitate;

Cerinte

Candidatii ideal indeplineste urmatoarele conditii: - experienta in domeniu de min.2 ani - cunostinte avansate de limba maghiara - punctualitate, politeţe, autocontrol, meticulozitate, disponibilitate, atenţie distributivă, capacitate de concentrare, capacitate organizatorică, memorie

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai