Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm un Super Manager care să se alature unei echipe de performeri pasionați de limba franceză! - Recrutare și selectare personal în vederea dezvoltării echipei; - Planificare, organizare și coordonare activitate echipă; - Coaching și formare echipă; - Motivare și animare echipă; - Intervenție în proiectele de recrutare oferind soluții concrete membrilor echipei; - Evaluare competențe și valorizare performanțe; - Comunicare eficientă și îmbunătățire permanentă a relației cu clienții din Franța.

Cerinte

- Cunoașterea limbii franceze la nivel avansat (minim B2) este obligatorie; - Experiență relevantă în leadership, people management (minim 5 ani); - Disponibilitate pentru deplasări ocazionale în Franța; - Excelente abilități de comunicare și relaționare; - Orientare către echipă și clienți; - Capacitate de sinteză și analiză; - Capacitate de gestionare conflicte; - Flexibilitate și capacitate de adaptare la un mediu de lucru evolutiv; - Spirit de inițiativă; - Proactivitate. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja